SHOWROOM + 372 504 3272
FREE SHIPPING & EASY RETURNS

Top menüü

EESTI MUUSIKAAUHINNAD 2018

By IRIS JANVIER

Posted in

Eesti muusikat tähistatakse taas! 25. jaanuaril leidis Saku suurhallis aset Eesti Muusikaauhinnad 2018 juubeligala, kus tunnustati mitmeid silmapaistvaid Eesti muusikuid. IRIS JANVIER’il oli see aasta hea meel panna särama mitmeid andekaid inimesi, sealhulgas Eda-Ines Etti, kes juhtis õhtut koos Karl-Erik Taukariga. Eda-Inese stilistiks oli Kenneth Bärlin.

Kuna tegemist on väärika juubeligalaga, siis oli tänavune show senimaani suurim, kus esinesid mitmed paari aastakümne tuntud artistid. Ürituse avasid Ott Lepland, Púr Múdd, Tanel Padar ja Nexus, kes ei ole koos esinenud viimased 12 aastat. Erishow’dega tulid lavale Miljardid, Trad.Attack!, NOËP, Liis Lemsalu, Genka, Arop, Reket, Beebilõust ja 5miinust. Üritus oli emotsiooniderohke, hästi korraldatud ja võimas. Palju õnne kõigile võitjatele!

Samuti oli meil hea meel näha mitmeid IRIS JANVIER kleite nii laval kui ka publiku seas. Olgugi, et kõiki kaunitare, kes figureerisid IRIS JANVIER kleitides, paraku piltide peale jäänud ei ole, võid osasid näha allolevas pildigaleriis.

 

Rohkem muusikat ja ilusaid kleite, kaunitarid! 

 

 

Share this story

btt