SHOWROOM + 372 504 3272

Top menüü

IRIS JANVIER AUTUMN/ WINTER 2018/2019

IRIS JANVIER AUTUMN/ WINTER 2018/2019

IRIS JANVIER sügis/talv 2018 kollektsiooni iseloomustab vormide mitmekülgsus ja voolavus, kus materjalid on saanud läbivaks domineerivaks elemendiks ja sõnumiedastajaks, et lummata ja silma paista oma lihtsuse võluga. 

Selle hooaja tendentsiks on pühitseda minimalistlikku joont, mis meie moemajale nii omane on. Kollektsioonis on kasutatud luksuslikke kangaid nagu pehme peenvill ja kašmiir, mis vormuvad kaunilt ümbritsevates siluettides.

See on see sõnatuksvõtvalt šikk unistuste garderoobi kollektsioon.

Kollektsiooni moodsad lõiked on austusavaldus kanga omadustele ning meie meistrite oskuslikkusele neid kandja seljas elama panna. Taaskord ei hooli me soopiiridest – disainid on jõulised ja androgüünsed, kuid äratuntava minimalistliku naiseliku alatooniga. 

Kollektsioon on kinnitus sellele, et soovime luua moemärki, mis ei hooli hetketrendidest ning kiirest tarbimisest. Meie missiooniks on luua asju, millel on selle kandja jaoks kauakestev väärtus. 

Valikus on rangeid jakke, pehmeid kudumeid ja muidugi hulganisti täiuslikult selga istuvaid kleite, mida saab täiustada luksuslike villamantlitega, jättes õhku rippuma küsimuse, kuidas formaalne saab nii vaba olla.

Me teame täpselt, kuhu me püüdleme selleks, et luua aegumatut disaini, mis väljendaks IRIS JANVIER põhiolemust kuid mõjuks alati uudselt.

SHOWROOM

L.Koidula 24-10, Kadriorg, Tallinn

+ 372 504 3272 / info@iris-janvier.com

 

CONCEPT STORE

Tornimäe 5, Tallinn

E-R 11-19

L 12-16

btt