SHOWROOM + 372 504 3272

Top menüü

IRIS JANVIER BUSINESS

IRIS JANVIER Business on uus moeliin IRIS JANVIER moemajast, mis on loodud mõeldes tegusale naisele, kes soovib olla elegantne igas päevas. Tööaeg moodustab suurema osa tema aktiivsest päevast ning ta soovib nautida igat hetke oma töises keskkonnas – olgu see siis kontoris, kohtumisel või ärilõunal.

IRIS JANVIER Business kollektsioon on praktiline, mugav ja valmistatud kvaliteetsetest kangastest, mis ei vaja igapäevast hooldust. Lõiked on mugavad, hästi istuvad ja naiselikud. Värvigamma varieerub, moodustades omavahel sobiva täiusliku kombinatsiooni. Business kollektsiooni detaile saab kergesti omavahel kombineerida, mis on suurepärane võimalus luua erinevaid komplekte igaks tööpäevaks.

Kollektsiooni igat eset on limiteeritud koguses ning hinnatasemelt on see sobiv kõigile, kes soovivad kvaliteetset Eesti disaini mõistliku hinnaga.

IRIS JANVIER BUSINESS SPRING/ SUMMER 2018

Iris Janvier Business mängib sel hooajal erksate värvide ja printidega endale omases pisidetailideni läbimõeldud lõigete valikus.

Uus kollektsioon koosneb justkui tükkidest, mille omavaheline kombineerimine on põnev teekond.

 

IRIS JANVIER BUSINESS SPRING/ SUMMER 2017

IRIS JANVIER Business on moeliin, mis on loodud mõeldes tegusale naisele. Kollektsiooni keskseks ideeks on soov olla unikaalne ärimaailmas, seda nii mõtteviisi kui ka välimuse poolest.

IRIS JANVIER BUSINESS SPRING/ SUMMER 2016

IRIS JANVIER Business esimese kollektsiooni inspiratsiooniks ja ideeks on soov olla unikaalne ärimaailmas, seda nii mõtteviisi kui ka välimuse poolest.

Vaata kogu IRIS JANVIER Business SS ’16 kollektsiooni pilte otse Tallinn Fashion Week moelavalt ka SIIT .

SHOWROOM

L.Koidula 24-10, Kadriorg, Tallinn

+ 372 504 3272 / info@iris-janvier.com

 

CONCEPT STORE

Tornimäe 5, Tallinn

E-R 11-19

L 12-16

btt