...
SHOWROOM + 372 504 3272

Top menüü

EV100

By IRIS JANVIER

Posted in ,

Laupäeval, 24. veebruaril 2018, tähistati Eesti Rahva Muuseumis ühte oluliseimat sündmust Eesti ajaloos – Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva. President Kersti Kaljulaid kutsus pidulikule vastuvõtule ning sellele järgnevale meeleolukale ballile 750 külalist koos kaaslastega.

Taoliseks tähelepanuväärseks sündmuseks valmistuvad pikalt teiste seas ka Eesti armastatud ja hinnatud moedisainerid, kelle imelist loomingut kannavad vastuvõtule kutsutud ise või nende kaasad. Tänavune pidupäev oli IRIS JANVIER´ moemaja jaoks väga tähenduslik, pidupäev nii otseses kui kaudses mõttes, sest rohkem kui eales varem oli näha kaunitare IRIS JANVIER´ kleitides.

Kleite disainides ja kangaid valides paneb moemaja palju rõhku sellele, et kandja selles ennast imeliselt tunneks, võttes arvesse naise enda isikupära, stiili, soove ning muidugi ka hooaja trendikaid moelõikeid ning värvitoone.

Vaatame veelkord üle meie kaunid tüdrukud ja naised ning kutsume kaasa meenutama seda olulist sündmust nii Eesti Vabariigi kui ka IRIS JANVIER moemaja jaoks.

 

 

Mai ja Kalle Palling

 

Eesti Vabariigi 100. aastapäeva pidulikul vastuvõtul võlus Mai nii oma isikupära kui ka elegantse tegumoega ja eksklusiivse loodud mustriga kleidis, mida iseloomustab mitmekülgsus, unistavus, julgus ning põnevaks tervikuks harmoneeruv elegants.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kelly Sildaru ja vend Henry Sildaru

Meie kallis Kelly vastuvõtul lendlevas ja mängulises helesinises kleidis, mis on inspireeritud lahedast ja muretust noorusest. Lisaks kaunile couture kangast kleidile seob Kelly välimuse ühtseks tervikuks juustes helesinine pael ning jalas olevad tennised, mis aitab truuks jääda tema armsale karakterile.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kadri Simson ja Teet Soorm

Lihtsuses peitub võlu! Veetlev Kadri kandis pidulikul vastuvõtul pikkade varrukatega stiilset valget kleiti, milleks saime inspiratsiooni kaasaegsest arhitektuurist. Olulisteks detailideks on värvi lisav punane huulepulk ning täiendavad elegantsed aksessuaarid.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kairi ja Sven Sester

Ultraviolet on Pantone poolt aasta värviks kuulutatud. Särtsakas Kairi jäi vastuvõtul silma oma majesteetlikult uhkes ja trendikas erklillas kleidis, mida inspireerisid imetlusväärsed haute couture loomingud. Fuksiaroosad huuled ja kingad teevad kleidile kauni komplimendi – kiidame trendikat valikut!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Andrei Nazarov ja Ksenja Balta

Eestimaa au ja uhkus Ksenja kandis vastuvõtul uhket, efektsete detailidega tekstuursest kangast tindisinist kleiti. Selle elegantsesse kooslusesse lisab efektse kontrasti korallpunane huulepulk. Kleidi inspiratsiooniks olid majesteetlikud Vana-Rooma skulptuurid.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ingrid Peek ja vend Allar Peek

Imeline punane kleit, millega särav Ingrid presidendi vastuvõtul südameid võitis, on inspireeritud suurlinna lakkamatust energiast. Kaunilt on kombineeritud metalse läiksega ridikül ning punased naiselikkust rõhutavad huuled.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sven Mikser ja Mari Vaus

Väljapeetud Mari kombineeris veetleva liivakarva beeži varrukatega kleidi kaunite IRIS JANVIER aksessuaaridega. Kleidi loomisel ammutasime inspiratsiooni põhjamaise disaini parimatest traditsioonidest.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maria Toompere ja Hendrik Toompere jr.

Kaunis Maria tõi kevadelist hõngu presidendi vastuvõtule kohevas lilleornamentidega heledas kleidis. Murtud ning pastelsetes toonides kleit on inspireeritud klassikalise kirjanduse kangelannadest ning Maria enda särast ja loomulikust ilust.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kerli Kivilaan ja Karl-Erik Taukar

Glamuurse kleidi kandja meie kallis Kerli püüdis vastuvõtul pilke oma uhkes ja sädelevas kõrge kaelusega must-hõbedases kleidis, mille jaoks saime inspiratsiooni kõrgmoe kunstist. Imeline!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tiina ja Urmas Paet

Võrratu Tiina säras vastuvõtul heledas ja sädelevas elegantses diivalikus kleidis, mille inspiratsiooniks oli hõbeekraani klassika ja elegants. Minimalistlik lõige, loomulik jumestus ning harmoneeruvad aksesuaarid loovad imelise terviku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Henry ja Maris Kõrvits

Alati ägedale ja kaunile Marisele tegime presidendi vastuvõtuks särtsaka korallpunase kleidi, milleks saime inspiratsiooni nooruslikust elujõust. Hobusesabas juuksed, julged kõrvarõngad, kaunis meik ning tumesinises toonis küünelakk väljendavad ideaalselt Marise isikupära.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liilit Kirss

Glamuursel Liilitil oli presidendi vastuvõtul seljas gradient efektiga kleit, mis sädeles pronks-hõbedaselt üle kogu Eesti Rahva Muuseumi.  Kleidi inspiratsiooniks oli moekino klassika, mis kajastub ka punases huulepulgas ning klassikaliste aksessuaaride valikus.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Annika ja Kert Toobal

Šikk Annika stiilses punases kleidis, mis on inspireeritud nii Annika enda kaunist olemusest kui ka hooaja punase värvi trendist. Punaste ja hallide toonide mänglev tasakaal toob välja Annika loomuliku ilu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maire ja Klen Jäärats

Inspireerituna naiselikust tugevusest ning iseseisvusest sündis elegantse Maire stiilne sirgete joontega musta kleit. Kaunis ja peenetundeline on märksõnadeks. Must värv koos säravad detailidega, mis annavad kleidile pidulikkuse, on Maire jaoks imeline valik.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Elen Kraavik ja Märt Meos

Klassikaliselt ilus Elen  trendikas ja naiselikus vaarikaroosas kleidis. Looming on inspireeritud nii kaasaegsest, julgest ja kiirest elutempost kui ka naiselikust harmooniast selle keskel. Lõunamaiselt pruunikas juuksevärv ja jume mänglevad koos põhjamaise olemuse, kleidi ja aksessuaaridega. Vapustav!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Herbert Kaasikmäe ja tütretütar Annika Hunt

Armas Annika kandis elegantse tegumoega ja eksklusiivse IRIS JANVIER loodud prindiga kleiti, mille varukad toovad veelgi enam huvitavat mustrit ja Annika isikupära esile.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaanus ja Triin Marie Juss

Kaunitar Triin kandis vastuvõtul ajatult stiilset musta kleiti, mille sädelust inspirireeris tähistaevas külmal talveööl. Triinu naiselik õrnus tuleb musta õhtutualeti taustal kaunilt esile.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jonatan ja Evelin Vseviov

Peen ja kaunis Evelin stiilses erkroosas kleidis, mis on inspireeritud mütoloogilistest Vana-Kreeka jumalannadest. Kaunis jumestus, hõbedased aksessuaarid, ridikül ning Kreekalikult üles pandud juuksed toovad välja jumalanna Evelinis. Nii ilus!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kristi Kongi ja Ahti Lill

Imeline Kristi kandis julgelt presidendi vastuvõtul omapärast tumedat lillemustrilist kleiti. Kleidi loomiseks saime inspiratsiooni Jaapani kunstist ja kultuurist, kus armastatakse kvaliteeti, ainulaadseid tehnikaid, tradisioone ja esteetikat, ning muidugi ka Kristi enda armastusest kunsti vastu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Triin Liimask ja Taavi Madiberk

Väljapaistev Triin kandis vastuvõtul imelist südamekujulise dekolteega korallpunast kleiti, mille loomingule panid aluse maailma tuntumad armastuslood. Ilus jumestus ja tagasihoidlikud aksessuaarid annavad võimaluse Triinul särada ning tuua esile kleidi romantilise tegumoe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ingrid Prinsthal ja Peeter Pihel

Kaunis Ingrid kandis põhjamaade maastiku külmast ilust inspireeritud minimalistlikku struktureeritud õlgadega helehalli kleiti. Kindlasti ei saa ka mainimata jätta, et lisaks sellele kaunile kleidile andis viimase täiusliku lihvi Ingridi imeilusat naeratust.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kallid naised! Aitäh, et ennast ikka ja jälle meie hoolde usaldate! Meil on suur au ja rõõm nii säravaid ja kauneid tüdrukuid oma kleididega ehtida. Naudime igat hetke teiega koos!

 

Palju õnne, armas Eesti! 

Share this story

btt
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.