...
SHOWROOM + 372 504 3272

Top menüü

IRIS JANVIER EMADEPÄEV

By IRIS JANVIER

Posted in , ,

IRIS JANVIER moemaja on palunud emadepäeva lähenedes armastatud Eesti naistel rääkida oma emadest, emaarmastusest ja sellest, mida nende ema neile tähendab. 

Oleme kogunud need tunded ja mõtted kokku videolugudesse, kus tulevad ilmsiks põnevad lood, huvitavad faktid ja naljakad seigad seoses emadega.

Oma emadest räägivad IRIS JANVIER muusad – ajakirjanik Marii Karell, laulja ja laulukirjutaja Maian, kiiruisutaja ja olümpiasportlane Saskia Alusalu, kunstnik ja DJ Marta Vaarik ja näitleja Maiken Schmidt.

Missugused on nende emad, mida on emad oma tütardele õpetanud, mis on kõige tähtsamad emaga seotud mälestused? Need ja paljud muud huvitavad mõtted ja tunded on kokku kogutud armsateks videolugudeks.

Emadepäeva kevadiste ja südamlike tuultega on kaasa läinud ka meie kodulehekülg. Kevadisi ja suveootusest tulvil meeleolusid ilmestavad meie värsked, julgetes värvides, moodsates lõigetes kleidid, kotid ja jalanõud.
Vaata uusi ja värskeid moeleide siit!

Aitäh teile, kallid emad, et pühendute, kaitsete, armastate ja hoiate oma lapsi. Aitäh nende magamata ööde, muretsemiste, kiirreageerimiste ja logistiliste maailmarekordite eest, mida pidevalt oma laste heaolu nimel sooritate.
Imelist emadepäevanädalat täis rõõmu ja kallistusi!
Armastusega
IRIS JANVIER
#ilovemymom #emadepäev #mothersday #irisjanvier #irisjanviergirls

Share this story

btt
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.