SHOWROOM + 372 504 3272

Top menüü

IRIS JANVIER OTSIB SÕBRANNASID

By Natalie

Posted in

Girl power!

IRIS JANVIER armastab naistevahelist sõprust – sõprust ema ja tütre, õdede, sõbrannade ja kõigi naiste vahel! Selle tähistamiseks otsime koos nelja Eesti populaarseima moeblogijaga Kristjaana Mere, Britta Talving, Triinu Maasik ning Kätriin Kübaraga sõbrannasid, kellele unustamatu kingitus teha!

Sõbrannad on asendamatud – nad on meile toeks, annavad nõu, aitavad meil teha otsuseid ning mis peamine, nendega on alati lõbus. Mis oleks veel toredam, kui osaleda koos oma kõige kallimate sõbrannadega IRIS JANVIER auhinnamängus!

 

MÄNGUS OSALEMISEKS:

  1. Mine IRIS JANVIER Instagrami kontole ja märgi auhinnamängu pildi all kommentaarides oma 3 sõbrannat, kellega soovid mängust osa võtta.
  2. 05.mail valivad moeblogijad Kristjaana, Britta, Triinu ja Kätriin kõigi mängus osalejate vahel välja 4 sõbrannadepunti, kes asuvad omavahel võistlustulle peaauhinna nimel.
    Neljast finaali pääsenud naiskonnast tehakse kaunid pildid IRIS JANVIER riietes professionaalse fotograafi käe all, millest 1 pilt igast sõbrannadegrupist postitatakse IRIS JANVIER Instagrami ning need asuvad seal omavahel meeldimiste nimel võistlema. Sõbrannadega tehtud pildid saavad osalenud ka endale mälestuseks 🙂
    PS: Pildistamised toimuvad kuupäevadel 14.mail ja 15.mail.
  3. Võistlus läheb lukku 01.juunil ja enim hääli saanud pildiga tüdrukutegrupp võidab endale 1000€ shoppingu IRIS JANVIER’is (4 hõbekaarti väärtuses 250€), meeleoluka šampanja-õhtu IRIS JANVIER showroom’is koos stilistikaga ning vip-piletid “Seks ja linn” uue filmi linastusele!

 

Head mänguõnne!
Teie IRIS JANVIER
#irisjanviergirls

Share this story

btt