SHOWROOM + 372 504 3272

Top menüü

IRIS JANVIER SPOTLIGHT MARII KARELL

By IRIS JANVIER

Posted in , ,

IRIS JANVIER moemaja toob Sinuni uue rubriigi – IRIS JANVIER Spotlight! Valgusvihus on erinevad Eesti naised – iseteadlikud, isemoodi naised, kes mõtlevad nagu meie mõtleme, pidades oluliseks kvaliteeti, mugavust ja moodi. Meil kõigil on midagi ühist – me julgeme unistada ja tahta paremat.

IRIS JANVIER Spotlight on küsimus-vastus stiilis, loomulikus ja positiivses võtmes persoonilugu, millele lisab silmailu kaunis pildiseeria. Toome sinuni Eesti naiste lood, hetked nende elust, unistused, soovitused. . .

Esimesena on IRIS JANVIER valgusvihus andekas ajakirjanik Marii Karell.

Kui Sinu laps küsib, mis tööd Sa teed, mida vastad?

Hiljuti küsis mu laps Miike: “Kas sa said Ajujahi saatejuhiks? Mina: “Jah.” Miike: “Ma tahan Sulle midagi öelda.” (Võtab mu käe enda kätte.) “Palju õnne selle puhul!”

Miike on 5-aastane.

Eile olid nad isadepäevaks teinud lasteaias isadele kingiks väikese isa iseloomustuse. Seal pidi iga laps vastama, kellena või kus su isa töötab.

Uurisin, mis Miike kirjutas sinna. “Telemajas,” vastas ta.

“Aga kus mina töötan?”

“Geenius Meedias.”

Mul lihtsalt ei olegi siin enam midagi seletada, ta teab kõike.

Kui Sul oleks ainult kaks sõna iseenda kirjeldamiseks, mis need oleksid?

Ühest piisab. Ambitsioonikas.

Mida tahaksid veel juurde õppida?

Inimestega suhtlemist. Iga päev harjutan ja see on nii huvitav! Kuidas saada heaks suhtlejaks – see on elukestev õpe, mis pakub pidevalt avastamisruumi.

Keeli tahaks õppida. Vahelduva eduga käin värskendamas inglise keelt ja aeg-ajalt alustab taas hispaania keele õpingutega. Üldiselt on selgunud, et tunnis käimisest ei piisa, keeli peab tõesti õppima. Aga millal?

Kõige rumalam ost, mida oled teinud?

Igasugused “planeerin pikalt ette” ostud. Aeg-ajalt tuleb ikka tuhin minna teatrisse või kontserdile jne. Õige oleks siis kohe minna, sel samal õhtul. Aga osa asju peab ette ostma. Ja kui siis SEE õhtu kätte jõuab, olen ma surmväsinud ja ei taha kuhugi minna. Just kulutasin 66 eurot kontserdipiletitele, kuhu ma lõpuks ei jõudnud. Võiks ju ette arvata, et kui hommikul kl 6 üles tõusta, siis kl 21 algav kontsert ei olegi nii hea mõte. Tegin sellest omad järeldused ja uus otsus on, et ette mingeid asju ei osta, kulgen vooluga kaasa ja vaatan, kuhu satun.

Kuhu sooviksid järgmisena reisida?

Reisimine on väga tore. Kohe satun Itaaliasse, tahan varsti minna Šveitsi sõpradele külla ja Luxemburgi sõpradele külla. Jaapanisse tahaks ka sattuda, seal pidi kõik nii huvitav olema!

Lemmik film?

See on minu jaoks veidi selline segadust tekitav küsimus, umbes nagu, mis on mu lemmikvärv? On palju ägedaid ja kindlasti mõjusaimad minu jaoks on olnud ülikooli esimestel kursustel vaadatud “Snatch” (2000) ja “Magnoolia” (1999).

 

 

Täname Treimann mööblisalongi.

Fotode autor: Laura Nestor

Share this story

btt