SHOWROOM + 372 504 3272

Top menüü

IRIS JANVIER AUTUMN/ WINTER 2016/2017

IRIS JANVIER käekirjaks hooajast hooaega on unikaalsed ning hästiistuvad lineaarsed siluetid. Ka uue sügistalvise 16/17 hooaja lõigetes on jätkuvalt rõhk huvitavatel detailidel ning erilistel vormidel.

Uus kollektsioon ei tähista pelgalt naisena silmapaistmist meestekeskses maailmas, vaid asetab keskpunkti kaasaegse naise maailma. Kandes IRIS JANVIER riideid võid olla see, kellena end parajasti näha soovid  – oma ala professionaal, naine, sõber, maailmamuutja, kuid kõige tähtsam – Sina ise. Sellest inspireerituna lõime silmapaistva kollektsiooni modernsele naisele, kes teab, mida ta tahab. Tulemuseks on kompromissitu valik, kus kohtuvad kaasaegne stiil ning mugavus.

Järgime uut mõtlemist, kus moe hooajalisus hägustub – suve- ning talveriided on omavahelises keskustelus. Nii mõnedki meie uue kollektsiooni esemed on sobivad aastaringseks kandmiseks. Sellel hooajal paistab silma pehmem joon, milles on märgata põhjalikult läbimõeldud lõikeid ning kehakaunistavat viimistletust. Esmakordselt leiab meie sügiskollektsioonist ka eksklusiivseid ökoloogilisest meriino-alpaka ja siidi-mohääri lõngast kudumeid.

Meie hästiistuvaid villaseid ja kašmiirist kleite ning moodsalt vöötatud mantleid leiab mitmetes sügise lemmiktoonides nagu halli erinevad varjundid, kuninglik sinine ja liivakarva beež. Tulemuseks on mänglev aga modernne stiil – IRIS JANVIER nurgakivid läbi hooaegade.

SHOWROOM
L.Koidula 24-10, Kadriorg, Tallinn

+ 372 504 3272 / info@iris-janvier.com

btt