SHOWROOM + 372 504 3272

Top menüü

IRIS JANVIER uus kollektsioon My Little Italy on inspireeritud Veneetsiast. Veneetsia on unikaalne, maagiline linn mis asub keset vett, maa ja taeva piiril. Veneetsia on gondlite, kanalite ja ajatu kunsti linn. Linn mis on nii ahvatlev ja eriline, et ei jäta kedagi külmaks.

IRIS JANVIER avastas Veneetsiat läbi kunstniku silmade. Käisime kohtades, mis inspireerisid kuulsate kunstiteoste sündi ja ka meie uut pildiseeriat.

Suvekollektsioon on värviderohke, eriliselt särava meeleoluga ning toob kaasa värsket energiat ja dünaamikat. Uute disainide eesmärk on inspireerida reisiseiklusteks ja maailma avastamiseks.

Kollektsioonis on pikad kleidid nii palavaks suveargipäevaks kui ka eksklusiivsete kaunistustega kleidid erisündmusteks, lühemad vaba lõikega puuvillased ning moodsa “midi” pikkusega siidkleidid.

IRIS JANVIER on kodumaine moemaja, kus igas disainitud esemes põimuvad modernsus, funktsionaalsus ning suure hoolega läbi mõeldud detailid. Brändi filosoofiaks on luua stiilseid naisteriideid taskukohaste hindadega, mis oleksid ühtaegu klassikalised ja uuenduslikud. Vastandite omavahelise sümbioosi loomiseks sulatatakse traditsioonilised rõivaelemendid meisterlikult kokku uute tehnoloogiate ja luksuslike kangastega.

btt