...
SHOWROOM + 372 504 3272

Top menüü

TFW 2016 – LET’S TALK ABOUT BUSINESS

By IRIS JANVIER

Posted in ,

Kevadine Tallin Fashion Week oli IRIS JANVIER moemaja jaoks tähendusrikas, sest näitasime esmakordselt oma uut moeliini IRIS JANVIER BUSINESS.

Tulevikus võivad moeteadlikud naised meie BUSINESS kollektsioone oodata kaks korda aastas, kevadel ja sügisel.

Kultuurikatla Black Box moenädala asukohana on suurepärane valik, kuna sellest õhkub mõnusat suurlinna vibe’i. Kiirustavas ja energiast pulbitsevas linnamelus tunneb meie IRIS JANVIER BUSINESS naine end alati hästi ja mugavalt.

Esimese IRIS JANVIER BUSINESS kollektsiooni keskseks ideeks on soov olla unikaalne ärimaailmas, seda nii mõtteviisilt kui ka välimuselt.

Jagame teiega moenädala järgseid meediakajastusti, mis on meie lemmikud. Ühelt poolt muidugi sellepärast, et saime nende kirjutiste läbi palju positiivset tagasisidet, kuid eelkõige võime rõõmuga tõdeda, et meie sõnum jõudis publikuni. Ka paljude teiste moeajakirjanike- ja blogijate poolt tunnustust saanud rõivaste, stilistika, aksessuaaride ning lavastuse taga on meie tööka ja loomingulise tiimi pühendunud töö. Aitäh!

_85A1789

Mari-Liis Helvik, Delfi Catwalk:

“Kui siiani on naiste ärirõivastega seostunud pigem traditsioonilised (püks)kostüümid, konservatiivse ja/või minimalistliku joonega kleidid (mida julgemad ilmestasid statement-ehetega) ja turvalisse värvigammasse jäävad toonid, siis eilse Iris Janvieri moeetenduse põhjal võib küll öelda, et ärimaailma on vallutanud uus generatsioon ärinaisi, kes on pea peale pööranud kõik ärirõivastega seostuvad “stiilireeglid”. Ja oli ka aeg!”

“Unikaalne oli ka moeetendus ise – selle videosissejuhatus ja lavastus kujundasid show’st terviku. Videolahendus ja tempokas muusika sümboliseerisid kollektsiooni peakangelanna, moodsa ärinaise elu kiirust.”

Loe Delfi Catwalk artiklit täpsemalt siit.

Kristina Herodes, Postimees:

“Iris Janvier tõi kevadisel Tallinn Fashion Weekil lavale täiesti uue ärirõivaste suuna – Iris Janvier Business. Kui nüüd kerkivad silme ette rangetes kostüümides konservatiivsed daamid, siis eksite rängalt! Lavale marssis armee julgeid, põnevalt riietatud ja veelgi põnevamalt stiliseeritud kaasaja maailma amatsoone, kes südamerahus kihutavad tööle elegantses kleidis, mida täiendavad nahkpüksid ja tossud.”

„Moemaailmas on keskendumus kohale jõudmise võti, sul on tihti vaid mõniteist minutit, et oma nimi suurte tähtedega vaataja mälusse söövitada. Iris Janvieri tiim tuli selle kaelamurdva ülesandega toime maailmatasemel hästi.“

Vaata kindlasti ka Postimehe videot, kus räägime Kristinaga BUSINESS kollektsioonist ning loe täpsemalt edasi siit. 

_85A1643-2

Loe IRIS JANVIER BUSINESS kohta ka järgmiste väljaannete linkidest. Meid märkas alati fashion forward Femme.ee ning kunstile orienteeritud YU. Aitäh ka Iluguru, et meie tegemisi huviga jälgite. Venekeelsest meediast saab meie kollektsiooni ja show kohta lugeda portaalidest Buduaar ja Fashionstep.

Pikema intervjuu ning ülevaate IRIS JANVIER tegemistest moenädala raames tegi aga ELU24.

IRIS JANVIER BUSINESS naine võib sama kleiti kanda nii šikkide kontsade kui ka mugavate tossudega ning näeb alati stiilne välja. Meie moeshow Tallinn Fashion Week’il andis selleks palju stiilivihjeid.

Kõiki kollektsiooni esemeid on limiteeritud koguses. Tule vali oma lemmik meie showroom’ist L.Koidula 24-10.

Suur aitäh kõigile ajakirjanikele ja blogijatele, et te me meie tegemisi märkate ning Eesti disaini ja moodi hindavate lugejatega jagate.

Kohtumiseni!

IRIS JANVIER

_85A1804

Share this story

btt
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.