SHOWROOM + 372 504 3272

Top menüü

VIDEO: IRIS JANVIER PEOKLEITIDE KOLLEKTSIOON COLONNA GALAL

By IRIS JANVIER

Posted in , , ,

10. detsembril, 2016, esitlesime oma uut õhtukleitide kollektsiooni Colonna heategevusgala 2016 raames Tallinna Kultuurikatlas.
Kauni peoõhtu jooksul said külalised nautida meelolukat seltskonda ja IRIS JANVIER erilist moeetendust, kuid anda ka oma panuse heategevusse. Kogutud annetuste eest soetatakse uued vajalikud aparaadid Ida-Tallinna Keskhaigla Sünnitusmaja intensiivraviosakonnale.

Vaata videot Colonna heategevusgala moeetendusest:

IRIS JANVIER EXCLUSIVE EVENING CAPSULE COLLECTION 

IRIS JANVIER limiteeritud õhtukleitide kollektsioon on tõeline luksus sinu kehale ja meelele – seda iseloomustab läbini eksklusiivne disainikeel, mis on detailideni läbi mõeldud ning professionaalselt viimistletud IRIS JANVIER käsitöömeistrite poolt.

Me usume, et kuninglike tikandite sära ning õhuliste siidkangaste lendlevus on see, mis jätab Sinust kustumatu mulje peoõhtute rambivalguses. Meie peohooaja kollektsioonist leiab kompromissitu valiku kokteili- ja õhtukleite, mille disainimisel ammutasime inspiratsiooni üheagselt nii kuldsest Hollywoodi glamuurist kui ka gootilikest tänavamoe trendidest. Kaks vastandlikku maailma sidusime silmapaistvaks tervikuks lisades peohooaja lemmikvärve ning luksuslikke käsitöö detaile.
Sinu jaoks.

Share this story

btt