...
SHOWROOM + 372 504 3272

Top menüü

EMADEPÄEV IRIS JANVIER MOEMAJAS

By IRIS JANVIER

Posted in | Tags :

Elu koosneb erinevatest tunnetest, mõtetest, ideedest, energiatest, lõhnadest, maitsetest ja veel miljonist pusletükist.  Aga kõikidest kõige suurem koostisosa on ikka armastus! 

Armastus ema vastu on esimene, puhtaim ja siiraim. 

Emad on meie hoidjad, inspireerijad ja kaitsjad. Armastust ema vastu ei saa mõõta, samamoodi nagu ei saa mõõta emaarmastust. 

Olla ema on suurim õnn, olla laps armastavale emale on suurim õnnistus. 

 

IRIS JANVIER moemaja on palunud armastatud Eesti naistel rääkida oma emadest, emaarmastusest ja sellest, mida nende ema neile tähendab. 

Oleme kogunud need tunded ja mõtted kokku videolugudesse, kus tulevad ilmsiks põnevad lood, huvitavad faktid ja naljakad seigad seoses emadega. 

Oma lugusid räägivad Evelin Võigemast, Kristel Aaslaid, Keili Sükijainen, Ksenija Balta, Triin Luhats ja Eleri Viinalass.

Mida on emad oma tütardele õpetanud, kuhu unistavad tütred oma emadega koos reisida, mis toitu valmistab ema kõige paremini? Need ja paljud muud huvitavad mõtted ja tunded on kokku kogutud armsateks videolugudeks. 

Aitäh teile, kallid emad, et pühendute, kaitsete, armastate ja hoiate oma lapsi. Aitäh nende magamata ööde, muretsemiste, kiirreageerimiste ja ogistiliste maailmarekordite eest mida pidevalt oma laste heaolu nimel sooritate. 

Imelist emadepäevanädalat täis rõõmu, kilkeid, kallistusi.

 

Share this story

btt
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.