SHOWROOM + 372 504 3272

Top menüü

SUPERSÕBRANNAD WANTED!

By IRIS JANVIER

Posted in

Kallid naised, eelmisel aastal otsisime imelisi sõbrannadepunte, et tähistada ja väärtustada naistevahelist sõprust. Me teeme seda taas!
IRIS JANVIER sõbrannadekampaania saab täna stardipaugu!

Koos nelja imelise naisega- moeblogija Getri Mitt, laulja ja blogija Liina Ariadne Pedanik, lauljatest sõbrannade Kristel Aaslaid ja Tuuli Rand otsime sõbrannasid, kellele kinkida 1000€ väärtuses shopping IRIS JANVIER showroomis.
Miks me seda teeme? Sest sõbrannad on meile alati toeks, annavad nõu, aitavad meil teha otsuseid ning mis peamine, nendega on alati lõbus. Mis oleks veel toredam, kui osaleda koos oma kõige kallimate sõbrannadega IRIS JANVIER auhinnamängus!

 

MÄNGUS OSALEMISEKS:
  • Mine IRIS JANVIER Instagrami kontole ja märgi auhinnamängu pildi all kommentaarides oma 3 sõbrannat, kellega soovid mängust osa võtta.
  • 14. juunil valivad Getri, Ariadne, Kristel ja Tuuli kõigi mängus osalejate vahel välja 4 sõbrannadepunti, kes asuvad omavahel võistlustulle peaauhinna nimel.
  • Neljast finaali pääsenud naiskonnast tehakse kaunid pildid IRIS JANVIER riietes professionaalse fotograafi käe all, millest 1 pilt igast sõbrannadegrupist postitatakse IRIS JANVIER Instagrami ning need asuvad seal omavahel meeldimiste nimel võistlema. Sõbrannadega tehtud pildid saavad osalenud ka endale mälestuseks.
  • Finalistide pildistamine toimub 15. ja 16. juunil. 
  • Võistlus läheb lukku 22.juunil ja enim hääli saanud pildiga tüdrukutegrupp võidab endale 1000€ väärtuses shoppingu meie showroomis (neli 250€ kuldkaarti)

 

Head mänguõnne!
Teie IRIS JANVIER
#irisjanviergirls

Share this story

btt