SHOWROOM + 372 504 3272

Top menüü - English

TALLINN FASHION WEEK: IRIS JANVIER AW18 READY-TO-WEAR

By IRIS JANVIER

Posted in ,

Thursday, on 18th of October, at Tallinn Fashion Week ’18 we presented our brand new IRIS JANVIER AW18/19 ready-to-wear collection.

IRIS JANVIER uues kollektsioonis võtab maad jutustus tuhandest ja kahest polaarööst – sügavad toonid, virmalistelt laenatud voogavad jooned ja otsekui taevakehadelt näpatud sära moodustavad Eesti naise sügisesse eluollu imeliselt passiva tuumiku.

Lõigetes võib tajuda mõningasi vihjeid põhjala traditsioonilistele kasukatele, mis linliku moe pitseri all kohe silma hakata ei pruugigi. Näha saab nii puhast värvi kui litterpindu ja seda tundlikult balansserivat musta.

Mõtte võib seekordsel etendusel lasta lendu nii tempokasse linnatulede rägastikku kui jõuda meditatiivsesse kargusest pakatavasse tundrasse.

IRIS JANVIER jääb visuaali küllusele vaatamata siiski truuks oma praktilisele, ent novaatorlikule käekirjale ja keha embavale kangavalikule.

In addition to the main collection, which sells itself successfully around the world, the fashion show has also included a capsule collection in cooperation with talented fashion designer Piret Puppart.

Collection was supported by Jaguar and Make Up For Ever

Models were wearing ALDO and IRIS JANVIER shoes.

Jewellery by Sigrid Kuusk and SOMA. 

Author: Erlend Štaub

Video author: Sven Olters

Share this story

btt