...
SHOWROOM + 372 504 3272

Top menüü

TALLINN FASHION WEEK: IRIS JANVIER AW18 READY-TO-WEAR

By IRIS JANVIER

Posted in ,

Neljapäeval, 18. oktoobril esitles IRIS JANVIER Tallinn Fashion Week raames Kultuurikatlas täismajale oma uut sügistalvist ready-to-wear kollektsiooni.

IRIS JANVIER uues kollektsioonis võtab maad jutustus tuhandest ja kahest polaarööst – sügavad toonid, virmalistelt laenatud voogavad jooned ja otsekui taevakehadelt näpatud sära moodustavad Eesti naise sügisesse eluollu imeliselt passiva tuumiku.

Lõigetes võib tajuda mõningasi vihjeid põhjala traditsioonilistele kasukatele, mis linliku moe pitseri all kohe silma hakata ei pruugigi. Näha saab nii puhast värvi kui litterpindu ja seda tundlikult balansserivat musta.

Mõtte võib seekordsel etendusel lasta lendu nii tempokasse linnatulede rägastikku kui jõuda meditatiivsesse kargusest pakatavasse tundrasse.

IRIS JANVIER jääb visuaali küllusele vaatamata siiski truuks oma praktilisele, ent novaatorlikule käekirjale ja keha embavale kangavalikule.

Lisaks IRIS JANVIER põhikollektsioonile, mis müüb end edukalt juba üle maailma, on Tallinn Fashion Week moeetendusele kaasatud ka capsule kollektsioon koostöös andeka moedisaineri Piret Puppartiga.

Kollektsiooni esitlust toetas Jaguar ja Make Up For Ever

Modellid kandsid ALDO, IRIS JANVIER ja erakogu jalanõusid ning Sigrid Kuusk ja SOMA ehteid.

Fotode autor: Erlend Štaub

Video autor: Sven Olters

Share this story

btt
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.