...
SHOWROOM + 372 504 3272

Top menüü

IRIS JANVIER MOEETENDUS @ TFW 2016

By IRIS JANVIER

Posted in ,

Olete oodatud TALLINN FASHION WEEK 2016 raames toimuva IRIS JANVIER moemaja suurejoonelisele sügistalvise 16/17 hooaja etendusele neljapäeval, 20. oktoobril 2016, kell 19.30 Kultuurikatlasse.

IRIS JANVIER käekirjaks hooajast hooaega on unikaalsed ning hästiistuvad lineaarsed siluetid. Ka uue sügistalvise 16/17 hooaja lõigetes on jätkuvalt rõhk huvitavatel detailidel ning erilistel vormidel. Tallinn Fashion Week etendus võimaldab Teil esimestena ja eksklusiivselt kollektsioonidega lähemalt tutvuda.

Uksed avatakse kell 19.30, show algus kell 20.00.

Dress code: #irisjanviergirls

Üritus Facebook’is: https://www.facebook.com/events/674021956079567/

Palun andke oma tulekust teada: info@iris-janvier.com

Lisainfo:

SHOWROOM
L. Koidula 24-10
+ 372 504 3272
info@iris-janvier.com
www.iris-janvier.com

Uus kollektsioon ei tähista pelgalt naisena silmapaistmist meestekeskses maailmas, vaid asetab keskpunkti kaasaegse naise maailma. Kandes IRIS JANVIER riideid võid olla see, kellena end parajasti näha soovid  – oma ala professionaal, naine, sõber, maailmamuutja, kuid kõige tähtsam – Sina ise. Sellest inspireerituna lõime silmapaistva kollektsiooni modernsele naisele, kes teab, mida ta tahab. Tulemuseks on kompromissitu valik, kus kohtuvad kaasaegne stiil ning mugavus.

Järgime uut mõtlemist, kus moe hooajalisus hägustub – suve- ning talveriided on omavahelises keskustelus. Nii mõnedki meie uue kollektsiooni esemed on sobivad aastaringseks kandmiseks.

Sellel hooajal paistab silma pehmem joon, milles on märgata põhjalikult  läbimõeldud lõikeid ning kehakaunistavat viimistletust. Meie hästiistuvaid villaseid ja kašmiirist kleite ning moodsalt vöötatud mantleid leiab mitmetes sügise lemmiktoonides nagu halli erinevad varjundid, kuninglik sinine ja liivakarva beež.

Tulemuseks on mänglev aga modernne stiil – IRIS JANVIER nurgakivid läbi hooaegade.

 

#tallinnfashionweek #tallinnfashionweek2016 #tfw #tfw16 #irisjanvier #eestidisain #eestimood #eestistehtud #eesti #tallinn #estonia #estoniandesign #estonianfashion #madeinestonia

Share this story

btt
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.