...
SHOWROOM + 372 504 3272

Top menüü

IRIS JANVIER SPOTLIGHT ANETT KULBIN

By IRIS JANVIER

Posted in , ,

IRIS JANVIER SPOTLIGHT! Valgusvihus on erinevad Eesti naised – iseteadlikud, isemoodi naised, kes mõtlevad nagu meie mõtleme, pidades oluliseks kvaliteeti, mugavust ja moodi. Meil kõigil on midagi ühist – me julgeme unistada ja tahta paremat

Meie aprilli Spotlight pildiseeria valmis kauni ning andeka Anett Kulbiniga. ANETT on sel kuul eriliselt eredas valgusvihus, sest 7. aprillil ilmus tema uus singel, nimega ”get by”.

ANETT on laulja, kes tõusis hiljuti nii Eesti Laulu superfinalistiks kui ka professionaalse välisžürii lemmikuks. ANETT võistles Eesti Laulu superfinaalis koos kitarristi Frederik Küütsiga, esitades laulu ”Write About Me”.

Imeline fotoseeria Anett Kulbiniga valmis POMO restoranis ning Cafe Opera’s, sest muusika saadab ANETTi kõikjal.

Keri alla, et Anetti paremini tundma õppida:

PIKK KLEIT RHEA

Nimi: Anett Kulbin

Tähtkuju: neitsi

Vanus: 26

Amet: laulja

Mis oli su lemmikraamat kooliajal, mis on see nüüd?

Lapsena võisin uuesti ja uuesti lugeda Bullerby lapsi, aga praegusel hetkel mul sellist raamatut pole mille ükskõik mis ajahetkel uuesti kätte võtan.

KLEIT JENNA

Mis oli su lemmikõppeaine?

Muusika, sest see oli ainus õppeaine kus ennast väga koduselt tunda sain kooli ajal.

PÜKSKOSTÜÜM EDNA & JAKK/KLEIT RICKE

Kes/mis oli su lemmiklaulja/-bänd kooliajal? Kes on selleks nüüd?

Kooliaega on väga seinast seina muusikat ära mahtunud. Kõik algas Britney Spearsi ja Spice Girlsiga, põhikoolis olin andunud Jamie Cullumi fänn ja keskkoolis ehk siis H. Elleri Muusikakooli aegadel kuulasin palju Adele’i, Florence and the Machine’i ja Kimbrat. Praeguseks on minu muusikamaitse liikunud rohkem uuekooli souli’i juurde, lemmikuteks on hetkel näiteks H.E.R., Yebba, Mahalia.

MIDIKLEIT FREYA

Mis inspireerib sind peamiselt laulukirjutamises?

Mind inspireerib kõige enam kirjutama muusika. Kui üks artist on loonud midagi, mis mulle hinge läheb, siis see on kõige inspireerivam näide sellest, et üks inimene suudab luua midagi, millega suhestuvad nii paljud inimesed. See sisendab, et ka mina võin midagi sellist kirjutada. Muusika on üks huvitav keel.

EKSKLUSIIVSE MUSTRIGA KLEIT DAFNE 

Mis keskkonnas või õhkkonnas sulle kõige rohkem muusikat kirjutada meeldib?

Maakodu on minu jaoks hea koht loominguks ja minu Tallinna stuudios on ka alati väga hea energia. Küll aga võib looming mõnikord ootamatutel hetkedel peale tulla – autoroolis või dušši all.

TUULEMANTEL LYNN & IRIS JANVIER T-SÄRK

Kas sulle meeldib pigem esineda väikse või suure publiku ees?

Ma ei eelista ühte teisele, mõlemal on oma võlu. Väikesed kontserdid on hästi intiimsed ja annavad rohkem võimalust publikuga suhelda ja ennast avada. Suure publiku kontserdite puhul on aga eriti võimas muusikas koos olemise tunne.

KLEIT VILDA

Kes on sinu suurim inspiratsioon? Miks?

Minu suureks inspiratsiooniks üles kasvades on olnud minu vanaisa. Ta oli suurelt mõtleja, suurelt unistaja ja selle kõige juures ei kahelnud kunagi asjade võimalikkuses. Unistused ei täitu lihtsalt nende täitumist oodates, kõige nimel tuleb lihtsalt tööd teha ja vaeva näha, aga miski pole võimatu.

PÜKSKOSTÜÜM EDNA & JAKK/KLEIT RICKE

Kui saaksid valida ühe loo, mille sa sooviks, et oleksid ise kirjutanud, mis see oleks?

Cleo Sol – “Why Don’t You” – nii lihtne, nii eriline. Mulle meeldib selle loo õhulisus produs, mis on eelkõige toetav loo sõnumile. Olen aru saanud, et minu igapäevastesse playlistidesse satub üha enam muusikat, kus on suur rõhk eelkõige vokaalil ja loo sõnumil.

PIKK KLEIT RHEA

Kes mängiks sind filmis, mis oleks tehtud sinust?

Kui otsida minuga olemuselt väga sarnast inimest, siis selleks oleks ilmselt mu vend – meile tuletatakse ikka aegajalt meelde seda, kui sarnased me oleme. Ilmselt kõrvaltvaatajad tajuvad seda ka paremini kui me ise.

JAKK NOELLE & KLASSIKALISED PÜKSID NOTTE

Mis laul meenutab sulle enim kevadet? Milline aga sinu lõpupidu?

Praegu toob mänglevat kevade kergust Yebba – “Where Do You Go”, minu lõpupidu meenutab millegipärast Gramatik – “Hit That Jive”.

MIDIKLEIT FREYA

Kas oma lõpetamisel kandsid sa kleiti, pükskostüümi või hoopiski midagi muud?

Olen kõigil lõpetamistel kandnud kleite. Alustades lasteaia lõpetamisest, kui mu ema veel lõngapoe omanik oli ja sain minna tema juurde ja endale täiesti ise kleidi disainida. Praegu ilmselt sellist valikut enam ei teeks, aga tol korral valisin välja türkiissinised lõngad ja lasime kudujal muidu üsna lihtsa lõikega kleidile sätendavaid tähekesi kududa.

Põhikooli, keskkooli ja ülikooli lõpetamisel läksin aga natukene lihtsamat teedpidi ja valisin juba valmis kleidid endale selga. Ma polnud suurem asi planeerija enne oma lõpetamisi ehk siis vaatasin mis mul kapis leidus ja õnneks oli seal igaks korraks midagi sobilikku.

KLEIT VILDA

Kes on sinu lemmik fashionista?

Mul ei ole sellist moelemmikut, keda pidevalt jälgin, aga minu jaoks on alati inspireeriv olnud “Sex and the City” tegelaskuju Carrie Bradshaw.

KLEIT JENNA

Mis on sinu jaoks aegumatu moetrend?

Kõrge pihaga teksapüksid ja t-särgid, eriti koos kandes.

TÄISVILLANE MANTEL LINA & IRIS JANVIER T-SÄRK

Mis asi ei võiks kunagi enam comebacki teha?

Poolerod, ausalt!

PÜKSKOSTÜÜM EDNA & JAKK/KLEIT RICKE

Pildid: Maksim Toome

Jumestus: Veera Nedaivoda

Aitäh meie imelisele tiimile!

Share this story

btt
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.