SHOWROOM + 372 504 3272

Top menüü

IRIS JANVIER SPOTLIGHT KELLY KANGUR

By IRIS JANVIER

Posted in ,

IRIS JANVIER SPOTLIGHT! Valgusvihus on erinevad Eesti naised – iseteadlikud, isemoodi naised, kes mõtlevad nagu meie mõtleme, pidades oluliseks kvaliteeti, mugavust ja moodi. Meil kõigil on midagi ühist – me julgeme unistada ja tahta paremat.

Meie kevadine Spotlight pildiseeria valmis väga kauni ja andeka noore naisega Kelly Kangur.

Kelly on täielik power woman kehastus. Oma noore ea kohta on Kelly juba uskumatult palju saavutanud. Hiljuti pälvis tunnustuse lausa ajakirja Forbes poolt, kus valiti 30 kõige mõjukama noore ettevõtja sekka tootmise ja tööstuse valdkonnas. Lisaks lõpetas hiljuti Tartu Ülikooli majandusteaduskonna magistratuuri cum laudega ning on üks naistest Plumme Beauty taga. Ulme!

Kellyle meeldib ennast nimetada Hunt Kriimsilmaks. “Tegelen vahel liiga paljude projektidega korraga, teisest küljest õpin asjadele veel ei ütlema ja seega naudin kõike, mis ette võtan. Olen nii hingelt kui tegudelt ettevõtja.”

Õpime Kellyt paremini tundma:

Nimi: Kelly Kangur

Vanus: 24

Amet: Ettevõtja

Tähtkuju: Kaksik

Kes on Sinu kangelane/eeskuju?

Ma olen alati enda eeskujuks ja kangelaseks nimetanud oma isa. Ma olen täiesti issi tütar ja kõik mis mu isa ees teeb, teen mina püüdlikult sama hästi või veel paremini järgi. Eks neid inimesi, kes mind inspireerivad on veelgi. Eriliselt hoian kätt pulsil kui mõni edulugu naisettevõtjatest jälle ilmub. Nii tore, et aastast aastasse suureneb meie naistippjuhtide osakaal.

Kui saaksid elada ükskõik kus, siis millise koha valiksid?

Seda küsimust on minult palju küsitud. Ilmselt seetõttu, et ma olen külastanud üle 45 erineva riigi ja selle põhjal võiks olla mingi arvamus välja kujunenud. Ausalt öeldes ei ole. Elasin USAs, alguses ei meeldinud, siis hakkas nii meeldima ja siis lõpuks oli hea jälle koju Eestisse tulla. Ma ei ole vist väga paikne inimene, vaid pigem ikka rändaja, valiksin vabaduse minna sinna kuhu parasjagu hing ihaldab. Ja hing üldiselt tahab sooja ja imelisi päikeseloojanguid.

Milline on olnud Sinu lemmik puhkusereis?

Just tulin pikemalt reisilt Brasiiliast ja pärast vähe teistsugusemat eluperioodi oli nii värskendav. Aga minu reisisihtkohad on väga seinast seina. Ma usun, et ei ole palju eestlasi, kes saavad öelda, et nad on Mongoolia kõrbes käinud. Hindan nüüd hoopis rohkem seda, mis mul on, mitte mida mul pole. Eks iga reis on omamoodi meelde jäänud. Hea seltskonna ja maitsvate söögielamuste nimel olen valmis igale poole minema!

Mis motiveerib Sind pingutama oma eesmärkide nimel?

Ma usun, et ma ise motiveerin end kõige rohkem. Mul on omad eesmärgid ja unistused, kuhu ma tahan jõuda ja nende nimel ma näen igapäevaselt vaeva. Ma leian, et siis oleks natukene midagi valesti kui keegi teine peaks mind pidevalt motiveerima edasi liikuma. Ma olen üsna noorest peast väga iseseisev ja tugeva tahtejõuga olnud. Ma loodan, et need on omadused, mis nii kergelt ei kao.

Millise enda saavutuse üle oled kõige uhkem?

Ma arvan, et tänu oma üsna noorele eale, võin ma uhke olla kõige üle, mis ma siiani teinud olen. Suutsin lõpetada Tartu Ülikooli majandusteaduskonna magistrantuuri cum laudega enda projektide kõrvalt. Lisaks võin õnnelik olla, et ma olen leidnud enda elus selle valdkonna, mis mind kõige enam paelub ning mis mind õnnelikuks teeb. Ka ajakiri Forbes pani minu tegemisi tähele ning mind valiti 30 alla 30 aastaste kõige mõjukamate ettevõtjate listi tootmise ja tööstuse valdkonnas. See on nii tore, kui niiviisi tunnustatakse. Ahjaa, eraelu ja tööelu eraldamisega olen siin viimased aastad päris palju vaeva näinud. Täna ma tunnen, et ma olen õigel teel, aga võib-olla mitte veel päris seal, kus ma olla sooviksin.

Mis ajab Sind kõige rohkem naerma?

Ma arvan, et minu elukaaslane oma võrratu huumoriga ning sõbrannade seltskond. Ja ma olen inimene, kes naerab kõvasti iseenda rumaluste üle ka.

Kas puhkaksid pigem Hawaiil või Alaskal? Miks?

Avastaksin Hawaii saarestikku, sest see on mu bucket listis juba mõnda aega olnud. Alaska kõlab põnevalt, äkki võtangi ühel päeval ette retke Alaskalt Kamtšatkale. Hetke olukorda arvestades muidugi ilmselt mitte nii pea.. 

Kui raha poleks olemas, siis kas teeksid midagi oma elus teisiti?

Majandusteadlasena pean ütlema, et kui raha poleks olemas, siis vahetaks me kaupu muul moel nii nagu me seda kunagi teinud oleme ning raha olemasolu on lihtsalt aidanud inimkonnal tehnoloogiliselt kiiremini areneda. Aga raha on oma mõistelt nii palju läbi aegade muutunud ja täna elame ajastul, kus aina olulisemaks suunaks saab olema krüptomaailm.

Kui saaksid minna ajas tagasi, siis millisesse aastasse/ajastusse tahaksid reisida?

Läheksin 20ndatesse. Tahaksin näha, kuidas riike ehitati nullist uuesti üles. Kuidas naised enda võrdsuse eest võitlesid ning ei saa mainimata jätta, kui imelised nad selle kõige juures välja nägid!

Millistes riietes tunned end kõige paremini?

Igapäevaselt pükskostüümid ja kleidid, vabadel päevadel retuusid tossudega.

Viimane raamat, mida lugesid?

Mark Manson „Everything Is Fucked: A Book about Hope“.

Pani küll natukene mõtlema meie ajastu peale.

Milline viiest meelest on Sinu tugevaim?

Nägemine – mulle jäävad asjad visuaalsel teel väga hästi meelde.

Lemmik lapsepõlvemälestus?

Ma arvan, et need kõige kirkamad mälestused on seotud vanaemade-vanaisadega koos suvede veetmistega ja vanaemade parimaid toite süües. Minu suved möödusid enamasti Ida-Virumaal ning kuna ma tol ajal olin ilma õdedeta veel, siis nautisin üksiku lapse võlusid/valusid.

Pildid: Reiko Kolatsk

Jumestus: Jana Karimova

Lokatsioon: Restoran PÄRIS ja selle ümbrus

 

 

Share this story

btt