...
SHOWROOM + 372 504 3272

Top menüü

IRIS JANVIER SPOTLIGHT MAIAN LOMP

By IRIS JANVIER

Posted in ,

Valgusvihus on erinevad Eesti naised – iseteadlikud, isemoodi naised, kes mõtlevad nagu meie mõtleme, pidades oluliseks kvaliteeti, mugavust ja moodi. Meil kõigil on midagi ühist – me julgeme unistada ja tahta paremat.

Augustikuu valgusvihus on laulja ja värske arstitudeng  – Maian Lomp

Kuidas sa kirjeldaksid enda stiili?

Mugav, manly, all over the place ja suhteiselt ükskõikne.

Lähed sügisest õppima Tartusse arstiteadust, kuidas see valik sündis?

Olen juba lapsest saati huvitunud arstiks saamisest. Mingi lapsepõlveunistus vist. Vahepeal kaalusin ka psühholoogiat, aga arvan, et olen arstina mõneti etem. Samuti meeldib mulle haiglaelu, olen seal olnud kaasas kirurgiga, ning tunnen, et see on ehk mulle.

Mis on su kõige hullem moefopaa? 

Neid on nii palju. Arvan, et see girly-girl faas oli kõige vastikum. Peplum seelikud ja knee-high sokid / põlvikud. Samuti see minu muusikakarjääri algus, liiga printsess, üritasin olla, või mind tehti kellekski, kes ma ei ole.

Hetkel on su juuksed sinakad, on sul juba järgmine efektne värv möttes? 

Praegu mõtlen nii, et rokin seda sinist natuke aega ja siis lähen loomulikuks äkki tagasi. Aga tead, ega minu puhul ei tea. Võin õhtul otsustada, et tahan blondiks minna ja hommikul istun juuksuritoolis. Eks me näeme.

Kas sa pead ennast pigem reeglite eirajaks vöi järgijaks?

Oleneb asjast. Pigem ikka vist eiran. Tahan kõike teha omamoodi ja olen selles osas meeletult põikpäine! Aga samas, näiteks tööl olles, tahan, et kõik oleks korras, puhas, ilus ja täpne. Mulle ei meeldi selline ebavajalik lohakus. Mind ei häiri, kui kellegi tuba on segamini, aga mind häirib, kui asjad ei ole korrektsed. Moest rääkides, siis on mul täitsa ükskõik. Mind ei huvita trendid ega miski muu. Tahan, siis kannan sandaale ja miniseelikut, kui ei taha, siis tulen pidžaamas.

Kui palju sa hoolid sellest, mida teised su välimusest arvavad? Kas sellest peaks üldse hoolima? 

Ah, tahaks öelda, et ei hooli, aga eks vahel ikka see “pagan küll” tunne. Samas, see on meeletult nõme, kui keegi üldse kommenteerib kellegi stiili, soengut, välimust. Pole sinu asi, tegele oma asjadega ja tee ennast selliseks nagu sulle meeldib! Arvan, et ei peaks, aga tänapäevaühiskond vist kasvatanud meid üles nii, et kõigi arvamus loeb mingil määral.

Kust sa oma muusika jaoks inspiratsiooni kogud? 

Igalt poolt. Ausalt. Täitsa ükskõik. Eelmise “demo” kirjutasin korvpallist põhimõtteliselt, aga noh eks palju ka mingit armastuse värki.

Kaua sul hommikul enda korda seadmiseks aega kulub?

Käin pesus ja jooksen. Meigi teen käigu pealt, kui on vaja. See võtab enamasti 10 minutit. Muidugi kui on tähtsam üritus, siis naudin seda aega iseendale ja näen vaeva. Iseendale soengut pole ma peale lõpetamise soengu vist aasta aega teinud. Riided enamasti nii, et mis kätte satub, milles hästi ja stiilselt tunnen. Mitte kaua ühesõnaga.

Milline kleit peegeldaks kõige paremini su iseloomu? 

Arvan, et must on alati okei. Pole nii räige kleidipiff, et oskaks midagi väga head siia öelda, kuid go-to on kindlalt must. Samas vahel kannan ka sädelevaid ja leopardimustriga kleiti. Ma ei teagi, mis mind kirjedab. Olen nii seinast seina. Mõnikord on mul kontsad ja väga kaunis kleit, teine hetk kossupüksid ja poisi särk.

Pildid: Getter Kuusmaa

Share this story

btt
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.