...
SHOWROOM + 372 504 3272

Top menüü

MIDAGI UUT ON TULEMAS – IRIS JANVIER BUSINESS

By IRIS JANVIER

Posted in

Head IRIS JANVIER sõbrad!

Meie moemajas on kiired ajad, kuna oleme põnevusega ette valmistanud uut moeliini IRIS JANVIER Business. Juba sellel nädalal esitleme uut kollektsiooni ja loomulikult ootame teid külla uute šikkide riietega tutvuma.

IRIS JANVIER Business on loodud mõeldes iseteadlikule naisele, kes soovib olla elegantne igas päevas. Tööaeg moodustab suurema osa tema aktiivsest päevast ning ta soovib nautida igat hetke oma töises keskkonnas – olgu see siis kontoris, kohtumisel või ärilõunal.

Kollektsioon on praktiline, mugav ja valmistatud kvaliteetsetest kangastest, mis ei vaja igapäevast hooldust. Lõiked on mugavad, hästi istuvad ja naiselikud.

Värvigamma varieerub, moodustades omavahel sobiva täiusliku kombinatsiooni. Business kollektsiooni detaile saab kergesti omavahel kombineerida, mis on suurepärane võimalus luua erinevaid komplekte igaks tööpäevaks.

Kollektsiooni igat eset on limiteeritud koguses ning hinnatasemelt on see sobiv kõigile, kes soovivad kvaliteetset Eesti disaini mõistliku hinnaga.

Suured tänusõnad meie toetajale Net Group’ile, kelle stiilses kontoris toimus ka uue kollektsiooni pildistamine.

Ning see pole veel kõik! IRIS JANVIER esitleb uut kollektsiooni erakordse moe performance’iga!

Reedel, 18.märtsil Saku Suurhallis Kuldmuna gala avalöögina lavale jõudev show on loovtiimi kreatiivne eneseväljendus, kus põimuvad omavahel erinevad kunstivormid nagu teater, tants, disain ja audiovisuaalsed vormid. Märksõnad, mis iseloomustavad seda lavastust on: performance, installatsioon, tehnogeensed vormid, futurism, sürrealism, jõulisus, eneseiroonia. Laval on Naine oma nõrkuste ja eripäradega.

Esmakordselt Eestis esitletav zhanr – moe performance, on sündinud koostöös andekate noorte koreograaf-lavastajatega Carmel ja Rene Kösteriga (Twisted Dance Company). Peaosalisena on etendusse kaasatud näitleja Maiken Schmidt. Lisaks panustavad loominguliselt videokunstnik Alyona Movko, režissöör Sven Olters ning mitmed andekad tantsijad ja modellid.

Peagi saate tutvuda IRIS JANVIER Business kollektsiooni ja moe performance’i salvestusega meie kodulehel, seniks aga väike videopeibutus eesootavast etendusest:

Me täname kogu loomingulist tiimi selle põneva koostöö eest, mis kulmineerub juba sellel reedel Saku Suurhallis!

Teie,
IRIS JANVIER

Share this story

btt
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.