SHOWROOM + 372 504 3272

Top menüü

TERE, HÄRRA PRESIDENT! PALJU ÕNNE, EESTI!

By IRIS JANVIER

Posted in

Throwback Thursday! 

Vaid mõned nädalad tagasi, 24.veebruaril, toimus meie kalli Eesti sünnipäeva puhul Estonia kontserdisaalis presidendi vastuvõtt ja meeleolukas pidu. See oli tähelepanuväärne õhtu ka kõigi Eesti moedisaini armastavate inimeste jaoks, sest külaliste seljas võis näha läbilõiget armastatud Eesti moedisainerite loomingust.

IRIS JANVIER moemajal oli suur rõõm ja au mitmeid naisi selleks tähtsaks päevaks riietada. Kõik IRIS JANVIER kleidid olid loodud igale kandjale just selleks sündmuseks, võttes arvesse naise stiili, soove ning muidugi ka hooaja moelõikeid ning värvitoone.

Kutsume teid veelkord imetlema IRIS JANVIER õhtutualette, mis meeleolukal peoõhtul meie säravaid tüdrukuid kaunistasid ning räägime, mis meid inspireeris.

KristelMardisoo

Imeline Kristel Mardisoo pastelses koheva seelikuga kleidis pälvis Vabariigi aastapäeva vastuvõtul palju imetlevat tähelepanu ja komplimente.

Kleidi loomisel ammutasime inspiratsiooni klassikalise kirjanduse kangelannadest, keda Kristel oma loomuliku ilu ning kiirgava naiselikkusega ideaalselt sobiks kehastama.

Kristel rõõmustab pärast peoõhtut:

“Aitäh, kallis Tanel, et sain olla Sinu kaaslanna. Tänan Iris Janvier’i, kes riietas mind nii kaunisse kleiti. Ma võin Teie peale alati 100% loota.”

Aitäh Sulle, kallis Kristel!

Algava kevad-suvise hooaja moevärvid on naturaalsed pastelsed ning murtud toonid.

Nii kandis ka armas Maria Einer vastuvõtul puudrikarva lendlevat Kreeka jumalanna kleiti, mis väljendab lahedat muretut noorust ning muidugi toob esile Maria loomulik ilu.

Imeline!

MariaEiner

TiinaPaet

Ka võrratu Tiina Paet kannab pidupäeval hooaja lemmikvärvi õhtukleiti.

Kleidi jaoks saime inspiratsiooni hõbeekraani klassikast ja elegantsusest. Tiina naiselikud ning seksikad kingad ja efektsed autoriehted lisavad kogu look‘ile sarmikat isikupära.

Kaunis naine!

Alati silmapaistvalt stiilsele Mai Pallingule tegime naturaalsest siidist luksusliku sametkleidi, milleks saime inspiratsiooni suurlinna lakkamatust energiast ja nooruslikust elujõust.

Boheemlaslik soeng, viimistletud meik, julged kõrvarõngad ning šikk sügavates toonides õhtukleit väljendavad täiuslikult Mai särtsakat isiksust.

Mai jagas oma peomuljeid järgmiselt:

“Suur au oli taaskord vastuvõtul käia, suur nauding oli hullumeelselt vinget kontserti nautida, jalad esiistme all tatsumas. Ja suur rõõm oli tutvuda Iris Janvier’i perega, kes mulle kleidi selga tegid, sest sellist nakatavat energiat, lõbusat olemist ja ülikvaliteetset teenindust pole ma ammu kuskil kohanud! 
Elagu meie Vabariik!”

Aitäh, Mai! Sa oled äge naine!

MaiPalling

MariVaus

Kaunis  ja väljapeetud Mari Vaus kannab IRIS JANVIER oliivirohelist kleiti, mis on inspireeritud looduse väest ja võlust.

Minimalistlik disain, loomulik jumestus ja tagasihoidlikud aksessuaarid sobivad Marile suurepäraselt.

Šikk Ragne Kabanova kannab Vabariigi aastapäeval moodsat tumehalli kostüümi, mis koosneb figuuri kaunilt vormivast topist ja maani seelikust. Komplekti loomiseks saime inspiratsiooni ajatust new look siluetist.

Ragne hõbedased aksessuaarid moodustavad koos kleidiga talviselt karge harmoonilise terviku.

Võrratu!

RagneKabanova

MariaDerlos

Särtsaka Maria Derlõši kleit väljendab enesekindlust, julgust ning nooruslikkust .

Kleit on loodud spetsiaalselt Maria jaoks ning on inspireeritud kaasaegsest naiselikkusest.

Maria: “Спасибо за красоту!”

Suurepärane Maria, aitäh Sulle!

Särav Liis Lipre-Järma nautis Vabariigi aastapäeva vastuvõttu IRIS JANVIER struktuursest kangast valmistatud lihtsa lõikega õhtukleidis.

Kleidi loomiseks saime inspiratsiooni haute couture kunstist.

Liisi tagasiside teeb meile rõõmu:

“Ühe minuti kuulsus ehk aitäh Iris Janvier! Teie professionaalsus on viimase peal ja NB! teie juures on ka lihtsalt tore!:)”

Aitäh, Liis, Sa nägid peoõhtul suurepärane välja!

LiisLipreJarma

AnniVarm

Isikupärane Anni Varm kandis vastuvõtul ajatult stiilset musta siidkleiti.

Annile suurepäraselt sobiv kleit on inspireeritud kaasaegsest arhitektuurist.

Lahedad aksessuaarid ning hoolikalt sobitatud huule- ja küünevärv tulevad musta õhtutualeti taustal mänglevalt esile.

Särava Ilona Taimuri ilu rõhutab silmapaistvast sinist värvi siidist õhtukleit.

Kleit on inspireeritud põhjamaade maastiku külmast ilust ning selle värvitoon toob esile Ilona kaunid silmad.

IlonaTaimur

AnuSaagim

Võrratu Anu Saagim kandis presidendi vastuvõtul IRIS JANVIER’i rahvuslikes toonides õhtukleiti.

Kleit on loodud Anule spetsiaalselt selleks tähtpäevaks ning inspiratsiooniks oli Anu ise oma elurõõmu, ilu ja julgusega.

Aitäh teile, kaunid naised, et usaldasite end IRIS JANVIER moemaja hoolde! Nautisime iga hetke selles kiires, kuid loominguliselt inspireerivas koostöös.

Palju õnne, armas Eesti!

Alati teie,

IRIS JANVIER

Share this story

btt