SHOWROOM + 372 504 3272

Top menüü

HELSINGI

By IRIS JANVIER

Posted in

Helsingi – naaber kelle juures ei hakka kunagi igav!

Vahel on seiklused lähemal kui me neid otsida oskame. Üheks paigaks, mis suudab alati oma eluterve tänapildi, monumentaalse arhitektuuri ja lihtsa pingevaba ja lõbusa äraolemisega tervitada on meie põhjanaabrite pealinn Helsingi.

Kes läheb sinna ärikohtumisele, kes kontserdile või ooperisse, kes kargele shopingule. Kõiki neid tahke suudab Helsingi vaevata kvaliteetselt katta.

Üks ärireis segatuna tahtest veeta kvaliteetset aega nautides südalinna toitu ja kokteile on pildis teie ees.

Ja muidugi ka soovitused kuhu häid emotsioone püüdma minna.

 

DELIBERI

Lõbusa ja eklektilise siselahendusega kohvik

 

Märksõnad: kvaliteetne kohv, värsked bruscettad, külluslikud take-away palu

Asukoht: Keskuskatu 7

Deliberi on koht, mis tekitab hea tuju momentaalselt – eklektiline ja värviküllane siselahendus ja rõõmsameelsed teenindajad tekitavad ka kõige mornima külastaja südames rõõmuimpulsse.

Hea tuju kohvik sõna otseses mõttes!

Ja arvatavasti on tegu ka linna parima kohviga!

 

EMO

Parimad kokteilid linnas

 

Märksõnad: minimalism, stiil, õhulisus

Asukoht: Kluuvikatu 2

Otse südalinna tukslevas südames asuv restoran-lounge EMO on esmapilgul tagasihoidlik, kuid selle tagasihoidlikuse taga peitub sügavus ja kvaliteetsus, mida on lust nautida.

Pealelõunane mimosa-kokteil maitsekalt minimalistkus ja loodustoonides interjööris on suurepärane hingetõmbekoht enne uusi väljakutseid mida põhjanaabrite pealinn pakub.

 

PRESTO

Helsinki Itaalia

 

Märksõnad: Aus, ehe, maitsev

Aasukoht: Eteläesplanadi 14

Lõbusate kohalike täidetud parkide kumas asub Itaalia restoran Presto. Võib ilma liialdamata öelda, et Presto on rohkem Itaalia kui nii mõnigi Milano söögikoht. Vast ainult teenindajate skandinaavialik suhtlusmaneer reedab, et Prestos ei toimu maagilist teleporteerumist otse Itaaliasse.

Koht on tõeline maiuspala eriti just mozzarella austajale- suur osa menüüst on pühendatud just sellele juustuprintsessile.

Maitsev!

Helsingi on imeline!

Share this story

btt